kartki na boże narodzenie

Kartki świąteczne z życzeniami Postwood

To wielkie szczęście, że zwyczaj wysyłania kartek świątecznych nie umarł i wciąż ma się dobrze. Jest to osobista i elegancka forma przekazywania życzeń, którą z pewnością warto kontynuować. Wysłanie kartki świątecznej wymaga osobistego zaangażowana i dlatego jest tak cenione przez odbiorcę. To coś znacznie więcej niż krótka wiadomość tekstowa wysyłana drogą elektroniczną. Również w świecie biznesu kartki świąteczne z życzeniami są ważnym sposobem wyrażania szacunku i budowania dobrych relacji. Ich charakter powinien być przemyślany i umiejętnie łączyć w sobie oficjalną formę z ciepłym przesłaniem.

Jak wybrać piękną i elegancką kartkę świąteczną?

W proces wybierania i wysyłania kartek świątecznych warto zaangażować się już jesienią. Jest to okres, w którym wybór pięknych kart w Internecie staje się naprawdę duży, a proces ich personalizacji i wysyłki jest względnie krótki. W sklepie Postwood.pl warto zwrócić uwagę na kartki świąteczne wykonane z drewna, które zachwycają elegancją i różnorodną formą. Otrzymanie życzeń na tego typu karcie z pewnością zostanie zauważone i zapamiętane! Monochromatyczne kartki bożonarodzeniowe z drewna zachwycają pięknymi grawerami i starannością wykonania. Można wśród nich znaleźć wszystkie motywy kojarzące się ze Świętami Bożego Narodzenia, zarówno religijne, jak i artystyczne oraz zabawne. 

Kartki świąteczne z życzeniami, które zostaną zapamiętane

O ile wybór kartki bożonarodzeniowej nie powinien sprawiać kłopotu, ułożenie życzeń wymaga znacznie większego wysiłku. Nikt z nas nie chce powielać banalnych schematów, a wymyślenie odpowiednich słów wcale nie jest takie proste. No i trzeba sobie zadać pytanie – czy wypada wysłać kartkę z wydrukowanymi życzeniami? Trudno tu o jednoznaczną odpowiedź.

Wysyłając pocztówkę do bliskiej osoby, z którą jesteśmy w osobistych relacjach, można zdecydować się na odręczne napisanie kilku ciepłych słów. Tu warto wiedzieć, że po kartkach świątecznych Postwood można swobodnie pisać długopisem oraz piórem. Jednak możliwy jest również grawer, który w trwały i  czytelny sposób utrwali nasz przekaz. W przypadku kartek biznesowych znacznie lepszym pomysłem jest tekst drukowany. Nie oznacza to jednak, że trzeba posłużyć się utartą formułką znalezioną w Internecie! Druk lub grawer na kartce może, a nawet powinien być własnego autorstwa. Tego typu życzenia, przemyślane i dostosowane do odbiorcy mają szczególną moc i wyjątkowo zapadają w pamięć.

Eleganckim sposobem personalizacji jest umieszczenie na kartce świątecznej z życzeniami logo firmy. Można je przesłać w formie pliku graficznego, aby zostało naniesione na kartę w formie nadruku lub graweru. Na drewnianych kartkach świątecznych świetnie prezentują się elementy wycięte laserowo. 

To właśnie w drobnych gestach i aktach pamięci tkwi siła relacji osobistych i biznesowych. Nasze zaangażowanie i dbałość o szczegóły jest odzwierciedleniem wysokiej kultury osobistej oraz kompetencji. Miejmy wiarę w siłę dobrych myśli, które wysyłamy do innych ludzi. One wrócą do nas ze zdwojoną siłą!