Orange Warsaw Festival, czyli jedyne takie wydarzenie w kraju

Warszawa to stolica Polski, a zarazem jej największe miasto. Oferuje nam masę atrakcji w postaci licznych muzeów, parków, basenów, kortów, pałaców, ścieżek rowerowych, koncertów, spotkań z ciekawymi ludźmi oraz naprawdę dobrze rozwijającym się życiem kulturowym. Raz w roku jednak odbywa się tutaj impreza, z którą nie spotkamy się nigdzie indziej. Co oferuje i czym jest Orange Warsaw Festival?

Orange Warsaw Festival to coroczny muzyczny festiwal, którego głównym sponsorem jest, jak sama nazwa wskazuje, Orange. Odbywa się on na torze wyścigów konnych Warszawa-Służewiec (https://pl.wikipedia.org/wiki/Tor_wy%C5%9Bcig%C3%B3w_konnych_S%C5%82u%C5%BCewiec). Impreza ta to ponad 300 tysięcy widzów i aż 60 artystów, licząc do tej pory. Warszawa miała zaszczyt gościć tutaj najbardziej popularne gwiazdy światowej sceny muzycznej, takie jak między innymi, Beyonce, Moby, The Prodigy, Linkin Park, Nelly Furtado, Fatboy Slim oraz wiele, wiele innych. Impreza trwa kilka dni, w oprawie kilku scen z udziałem gwiazd zagranicznych, ale także i polskich. Fantastyczna atmosfera, przystępne ceny biletów, dobra ochrona imprezy oraz możliwość zobaczenia na żywo najbardziej cenione talenty świata sprawiają, że co roku Orange Warsaw Festival cieszy się coraz to większą popularnością.

Po wyczerpującej imprezie warto dobrze odpocząć. Pomoże nam w tym bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa w stolicy kraju (). Znajdziemy dogodny dla siebie nocleg w cenie odpowiadającej oferowanym standardom w dobrych lokalizacjach, na które na pewno nie będziemy mogli narzekać. Wykwalifikowana obsługa i dobrej klasy oferty sprawiają, ze poczujemy się w tych miejscach naprawdę dobrze. Warszawska baza noclegowa dba o klientów i sprawia, że wracają oni do niej z chęcią.

Warszawa to miejsce dla każdego. Dla małych i dużych, dla pragnących poznać historię oraz nacieszyć oko piękną architekturą, a także i dla tych, którzy chcą spędzić czas ramię w ramię ze sportem. Miasto to to także jedyne takie imprezy w kraju, na których powinniśmy się pojawić przynajmniej raz w naszym życiu. Świetna atmosfera, wiele atrakcji oraz szeroka baza noclegów sprawiają, że chcemy wrócić do tego miasta. Warto wybrać się tutaj na kilka dni, gdyż po jednym z pewnością odczujemy ogromny niedosyt. Chcemy w ciekawy sposób spędzić czas z rodziną bądź paczka najlepszych przyjaciół, a po dniu pełnym wrażeń dobrze wypocząć w fajnej lokalizacji? Warszawa jest miejscem dla nas!

Mueller

View more posts from this author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>