marketing szeptany

Niebanalne pomysły na promocję Twojej firmy

Szukasz niebanalnego pomysłu na promocję swojej firmy? Dobrym rozwiązaniem może być marketing szeptany, zwany również z angielskiego buzz marketingiem lub womm (world of mouth marketing), sprawnie realizowany przez firmę Grupa Mmarketing

Czym jest marketing szeptany?

Marketing szeptany polega na tworzeniu przekazu, który wygląda jak spontaniczne polecanie produktów lub usług przez osoby, które były z nich zadowolone. Firma Grupa Mmarketing realizuje takie kampanie z dużą skutecznością, pozwalając zwiększyć ruch na stronie i zainteresowanie produktem, co przekłada się na poziom sprzedaży. Wybiera do tego celu osoby zaangażowane w wielu zamkniętych grupach i społecznościach internetowych. Są one w stanie wychwycić pojedyncze pytanie i udzielić porad w ten sposób, by podkręcić zainteresowanie tematem i zareklamować Twój produkt. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim wiarygodność.

Zaufaj profesjonalistom

Cały projekt koordynują profesjonaliści. Firma współpracuje z Mama Marketing – Wioletą Cebulak, znaną specjalistką w zakresie marketingu.

Dowiedz się więcej o ofercie. Skorzystaj z wyceny.

3 thoughts on “Niebanalne pomysły na promocję Twojej firmy

  1. Internet faktycznie daje nam wiele możliwości, ale nie można zapominać o formach reklamy stacjonarnych jak np. ostatnio dość mocno zapomnianych ulotkach. Firma http://posta.pl/ zajmuje się kolportażem, w niektórych branżach ta forma marketingu jest nadal bardzo skuteczna i należy z niej korzystać.

  2. Jak się okazuje możliwości są ogromne, ale najważniejsze to, jak funkcjonuje nasza firma. Najlepszą reklamą zawsze są prawidłowo wykonane usługi i zadowolenie naszego klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *